-20%

Ручний плиткоріз, різак для плитки, для поздовжніх та діагональних розрізів Parkside 400 мм
1 200 ₴
960 ₴
- Готово до відправки
- Код: P400
+380 (95) 622-86-69
Менеджер Романповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Різак для плитки PARKSIDE для поздовжніх та діагональних розрізів
Характеристики
- Чиста робота без електрики, без пилу та без шуму пилки
- Для поздовжніх та діагональних перерізів
- Підходить для плитки товщиною до 10 мм
- Довжина різання до 400 мм
- З регульованою металевою лінійкою
- Зручна робота завдяки ергономічній ручці
- Надійна опора завдяки пластиковим ніжкам
- Змінне ріжуче колесо: 15 x 6 x 1,5 мм
Характеристики продукту
| Матеріал: | Сталь, алюміній, пластик |
| Маса: | Приблизно Д 54,5 x Ш 14,2 x В 8,4 см (ручка складена) |
| Вага: | приблизно 2300 г |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 3 кг |
| Максимальна глибина різу | 10 мм |
| Максимальна довжина різу | 400 мм |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 960 ₴



