-35%

Електричний настільний гриль SilverCrest STGE 2000 B2
1 000 ₴
650 ₴
- Готово до відправки
- Код: STGE 2000 B2
+380 (95) 622-86-69
Менеджер Романповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри : площа гриля прибл. 41 х 24 см
✓ Плавне регулювання температури
✓ Знімна решітка гриля з нержавіючої сталі з регульованою висотою
✓ Знімний піддон для крапель Особливості
Ідеально підходить для здорового приготування на грилі без жиру
Термостат з плавним регулюванням температури та захистом від перегріву
Знімна решітка для гриля з нержавіючої сталі з регульованою висотою та пластиковими ручками
Знімний нагрівальний елемент
Знімний піддон для крапель
З протиковзкими ніжками
Усі частини, що контактують з їжею, не містять бісфенолу А.
( стан легке б/в)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silver Crest |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Вживані |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагріваючої поверхні | Решітка |
| Тип приладу | Електричний гриль-барбекю |
| Розміри робочої поверхні | |
| Глибина робочої поверхні | 210 мм |
| Ширина робочої поверхні | 410 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴




