
Лобзик акумуляторний Parkside PSTKA 12 А1
4 000 ₴
2 600 ₴
- Готово до відправки
- Код: PSTKA 12 A
Лобзик акумуляторний Parkside PSTKA 12 А1 для дому та майстерні Ручний електролобзик по дереву акб 2 Ач
Компактний і універсальний інструмент для точної роботи з деревом, пластиком і легкими металами. Завдяки відсутності мережевого кабелю, він забезпечує повну свободу руху, що робить його ідеальним для використання як вдома, так і в майстерні. Пристрій оснащений акумулятором ємністю 2 Ач, який забезпечує тривалу роботу без необхідності частого підзаряджання. Ергономічний дизайн і зручне руків'я з м'яким покриттям гарантують комфорт навіть при тривалому використанні. Лобзик оснащений регульованою швидкістю різання, що дає змогу адаптувати його роботу під різні матеріали та завдання. Функція маятникового ходу покращує продуктивність, забезпечуючи більш швидкі і точні пропили. Система швидкої заміни пилок дає змогу легко перемикатися між різними завданнями без додаткових інструментів. Компактні розміри та продуманий дизайн роблять його ідеальним вибором для професіоналів і аматорів, які цінують надійність і зручність.
Особливості:
- Швидке різання й оптимальна криволінійна робота завдяки двоступеневому регульованому ходу маятника, гладкий зріз.
- Можливість використання прозорої кришки пиляльного диска.
- Ергономічна ручка з нековзною гумою.
- Захист від утворення стружки.
- Вбудоване світлодіодне робоче світло.
- Підключення до зовнішнього відсмоктування пилу - включно з адаптером.

Характеристики :
- Попередній вибір ходу з електронним керуванням.
- Кут різання регулюється по обидва боки по обидва боки і фіксоване налаштування 0 ° / 15 ° / 22,5 ° / 30 ° / 45 °.
- Швидкозмінний патрон SAW LOCK для легкої зміни леза.
- 60 хв швидкий зарядний пристрій з автоматичним відключенням зарядки.
- Для звичайних пиляльних дисків.
- Номінальний холостий хід: 1 500-2 800 / хв.
- Висота підйому: 18 мм.
- Максимум глибина різання: 70 мм по дереву / 3 мм по алюмінію.
- Акумулятор: 12V Li-Ion (2 Ач).
- Розміри: близько 25,5 х 16,7 х 7,2 см.
- Вага: близько 1,55 кг
. Комплектація:
- 1 пиляльне полотно швейцарського виробництва,
- 1 металеве пиляльне полотно (швейцарське виробництво),
- 1 захист від стружки,
- 1 паралельний упор,
- 1 шестигранний ключ,
- 1 зовнішній адаптер для видалення пилу

Аккумулятор 2 А-ч ПАПК 12 А3:
- Тип: Li-Ion
- Напруга: 12 В
- Ємність: 2 Ач
Зарядное устройство ПЛГК 12 А3:
- Номінальна потужність: 50 Вт
- Струм зарядки: 2,4 А
- Час зарядки (при 12 В/2 Ач): приблизно 60 хв.
- Час зарядки (при 12 В/4 Ач): приблизно 120 хв.
Розміри:
- Акумуляторна шабельна пилка PSTKA 12 а 2: приблизно 239 x 167 x 73 мм
- Акумулятор 2 Ah PAPK 12 A3: приблизно 9 x 6,8 x 10,5 см
- Зарядний пристрій PLGK 12 A3: приблизно 122 x 93 x 52 мм
- Довжина мережевого кабелю: приблизно 2 м
Вага:
- Акумуляторна шабельна пилка PSTKA 12 B3: приблизно 1,41 кг
- Акумулятор 2 Ah PAPK 12 A3: приблизно 404 г
- Зарядний пристрій PLGK 12 A3: приблизно 228 г

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Вага | 1.37 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина ходу пилки | 20 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2800 хід/хв |
| Матеріал підошви | Алюміній |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Здув тирси | Так |
| Лазерний маркер | Ні |
| Маятниковий хід | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Регулювання маятникового ходу | 3 |
| Система погашення вібрації | Так |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 73 мм |
| Довжина | 239 мм |
| Ширина | 167 мм |
| Комплектація | |
| Відсік для зберігання пилок | Ні |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (алюмінію) | 3 мм |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 70 мм |
- Ціна: 2 600 ₴






