Мішок для садових відходів зелений Parkside
Мішок для садових відходів Parkside. Стійкий і саморозширюється зі зручною функцією.
.
висування Виготовлений із міцної тканини з 2 петлями для перенесення.
Складається коли не використовується, і може бути закріплений за допомогою застібки-липучки для компактного зберігання.
2 додаткові ручки основи для зручного спорожнення.
Розмір (установка): 47 x 50 cm.
Макс. вантажопідйомність: 50 кг.
Місткість: 85 л.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип аксесуара | Мішок (багаторазовий) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 300 кг |
| Довжина: | 50 мм |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Місткість | 85 кг |
| Ширина | 47 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴






