-15%

Зарядний пристрій для батарей 20V Parkside 2.4 A PLG 20 C1
700 ₴
595 ₴
- Готово до відправки
- Код: PLG 20 C1
+380 (95) 622-86-69
Менеджер Романповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій для акумуляторних батарей 20 в Parkside 2.4 A PLG 20 C1 Заряджання для батареї 65 ватів
Надійний та ефективний пристрій для заряджання акумуляторів на 20 В. Потужність зарядного пристрою становить 65 Вт, що дає змогу швидко відновлювати заряд акумуляторної батареї, забезпечуючи мінімальні простои під час роботи. Струм заряджання 2.4 А допомагає оптимально заряджати акумулятори, продовжуючи їх термін експлуатації та запобігаючи перегріванню. Компактний і легкий корпус пристрою робить його зручним для зберігання і транспортування. Зарядний пристрій обладнаний індикатором, який показує статус заряду, що дає змогу контролювати процес заряджання. Parkside PLG 20 — це ідеальний вибір для тих, хто цінує надійність, швидкість і зручність у роботі з акумуляторними інструментами.

Характеристики:
- Потужність 65 Вт
- Номінальний струм 2.4 А
- Світлодіодний індикатор заряду
- Автоматичне вимкнення Заряджання
- Час заряджання (за 20 В/2 А·год): 60 хв
- Час заряджання (за 20 В/4 А·год): 120 хв
- Час заряджання (за 20 В/8 А·год): 240 хв
- Довжина мережевого кабелю: 2 м
- сумісність з акумуляторами PARKSIDE X 20 V Team

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Колір | Чорний |
| Кількість акумуляторів, що заряджаються | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Напруга зарядки | 20 В |
| Номінальна потужність | 65 Вт |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 2.4 А |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Тип індикатора | Світлодіод |
| Час зарядки | 1 годин |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 91 мм |
| Довжина | 138 мм |
| Маса | 0.33 кг |
| Ширина | 68 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴






