-15%

Набір різальних та зачисних дисків PARKSIDE 230 мм 6 шт
600 ₴
510 ₴
- Готово до відправки
- Код: PDTS 2 A1
+380 (95) 622-86-69
Менеджер Романповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для будівельних матеріалів, таких як метал, камінь, труби, профілі, керамічна плитка і т.д.
3 ріжучі диски для металу: 230 х 3,2 мм (Ø х В).
2 диски для різання каменю: 230 х 3,2 мм (Ø х В).
1 металевий диск для зачистки: 230 x 6,0 мм (Ø x H).
Число оборотів: макс.: 6650 хв-¹/макс 80 м/с.
Отвір: 22,23 мм.
Набір з 6 елементів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Обробка матеріалу | Керамічна плитка, Пінобетон, Газобетон, Сталь, Плитка, Кераміка, Цегла, Абразив, Алюміній, Бетон, Керамограніт, Тротуарна плитка, Шифер, Метал, Чавун, Нержавіюча сталь, Камінь |
| Вид обробки | Підрізка, Швидкий різ, Зачистний, Чистий рез |
| Матеріал кола | Абразив |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 3.2 мм |
| Кількість в упаковці | 6 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 510 ₴

